agencja towarzyska

Agencja Towarzyska Suchań Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Zachodniopomorskie

Dzisiaj zajmujemy się nieco osobliwym czynnikiem, a nawet może ogromnym problemem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, iż to problem „ogromny”.

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat zatem moglibyśmy rozmawiać? Na temat męskości, a ściślej o pewnym męskim czynniku męskości, a więc o wielkości penisa. Zredagowano na owy temat niezliczoną ilość pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem jest kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje tylko jedna kwestia, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje dużo artykułów mówiących o tym, iż oczywiście nie, iż ważne jest to co posiadamy, iż liczy się sprawność i tak dalej… Faceci zawsze przecież znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście perfekcyjnie wychowanymi, również odpowiedzą, iż wcale nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Tylko czy to prawda? Przeczytałem ostatnio stwierdzenie, iż pani, która mówi, iż rozmiar penisa nie jest istotny to ta, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z zabawy z dużym penisem…

Więc, ciężko z tym się nie zgodzić, prawda panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku stwierdzeniu, iż rozmiar penisa wywiera znaczenie, spore. Po pierwsze jest istotny dla naszej seksualnej partnerki, dostarczając jej niesamowicie wiele rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Ale również ma niebagatelne znaczenie dla panów. Wierzcie mi panowie, właściwie duży penis potrafi niesamowicie pozytywnie oddziaływać nie jedynie na nasze życie erotyczne, lecz zwłaszcza potrafi podnieść własną samoocenę. Wówczas dopiero można się czuć prawdziwym facetem, prawdziwym macho, alfa samcem… Ale co dokonać, gdy matka natura nie polubiła nas w tym drażliwym temacie…? Nic straconego, jesteśmy obecnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekroczone prawie codziennie. Istnieje bardzo sporo opcji zmiany owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tutaj z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która może każde uchybienie poprawić, w czasie gdy nasze zdrowie jest absolutnie bezpieczne. To drogie rozwiązanie, lecz bardzo efektywne. Można też zaufać farmaceutycznej branży, która opiera się na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest środkiem, jaki możemy użyć tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Posiadamy także do dyspozycji wiele opracowanych ćwiczeń, które mogą nas do przybliżyć do pożądanych efektów. To tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcemy i możemy pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, drodzy panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To poczucie męskości, które w was wzrośnie, to poczucie możliwości, siły jest niesamowicie istotne. A co więcej, a może przede wszystkim, świadomość, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona zwyczajnie zaspokojona po przeżyciu fantastycznego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się, na udowodnienie, że to wcale nie ma znaczenia, co z tego, że mały, skoro jest niezwykle sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście stworzyć a potem jej bronić do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Polanów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments