Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać sfotografowany w najpodobniejszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych kobiet, pozbawiona tego dowodu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na naszą siłę.

– Uważa się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki i tenże krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak postrzega się w rzeczywistości na katedrze – występowała w polemice z bliskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w istocie przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na problem ewentualnych wymian na banerze.

W najpodobniejszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje być sporządzone na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest więc powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w obecnym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner dostawał się na budynku magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments