DOM

UBEZPIECZENIE DOM majątkowe Kołobrzeg

W naszym życiu nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli i sobie życzyli czasami dochodzi do nieprzewidzianych wypadków drogowych kiedy lądujemy w szpitalu a nasz samochód nadaje się jedynie do kasacji. Nie rezygnujmy z zapewnienia sobie ubezpieczenia OC i AC tylko dlatego, że przeraża nas łączna kwota takiej polisy.

 

Z nami możesz być pewny, że znajdziemy najtańszą ofertę na rynku. Jeśli jednak nawet i ta kwota będzie dla Ciebie uciążliwa do zapłacenia jednorazowo nie martw się dalej możesz skorzystać z polisy. Dla nas liczy się twoje zadowolenie dlatego bez problemu i zbędnych formalności rozłożymy ubezpieczenie na wygodne raty.

Zastanawiasz się na ile składek możesz liczyć? To ty jesteś dla nas najważniejszy a my słuchamy jakie są twoje oczekiwania dlatego zawsze staramy się im sprostać w błyskawicznym tempie. Istnieje jednak szereg ubezpieczeń na rynku, które standardowo opłacane są w miesięcznych ratach. Do takich ofert należy między innymi ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie dla księgowych czy ubezpieczenie społeczne ZUS. Zwykle wysokość składki zależna jest od zakresu zapewnianych przez ubezpieczyciela świadczeń jednak nie zawsze tak jest.

My wiemy, które firmy mają uczciwe ubezpieczenia na korzystnych dla klienta warunkach i w przystępnych cenach. Z naszej wiedzy wynika, że znacznie wzrosła liczba osób wykupujących prywatne ubezpieczenia zdrowotne doceniając ich prostą formę i łatwy dostęp do lekarzy specjalistów za małe pieniądze. Obowiązek opłacania co miesiąc składki pozytywnie wpływa także na jakość zdrowia Polaków ponieważ sprawia to, że częściej odwiedzają gabinety lekarskie, wykonują więcej specjalistycznych badań oraz regularnie wykonują badania kontrolne. Znamy wszystkie najnowsze oferty ubezpieczeń i skrupulatnie sprawdzamy ich jakość.

Słyszałeś o koncie bankowym z pakietem medycznym?

Zadzwoń do nas, chętnie opowiemy o wielu atrakcyjnych produktach ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia na raty to możliwość przystąpienia do określonej polisy na każdą kieszeń co sprawia, że osoby znajdujące się obecnie w trudnej sytuacji finansowej są mają taki sam dostęp do prywatnych ubezpieczeń jak Ci z grubszym portfelem.

0 0 votes
Daj ocenę