Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Także w bieżącym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na zmianę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają zostać przekazani na ulicę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi głównie z pięknym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska staje się jeszcze bardziej prawdopodobny. Rzeczy liczą się rozpocząć również w bieżącym roku. Oprócz nowej nawierzchni, na gruntu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe punkty handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Nazywa to, że nowe targowisko byłoby wykończone na wiosnę kolejnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uważają być przekazani na ul. Okopową. Nie zobaczył się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, należący do spółki Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w obecnej rzeczy.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments