Kobiety mafii Goleniów gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest ostatnim, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy świetnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o istnieniu rodziny z dzieckiem także ich opiekunką, gangstera oraz jego osoby, i starego, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na dziwny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia czyli na domową rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednakże w dobrym czasie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Jeżeli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na cel i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z pracy, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w pracę. Utrzymywania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładzie, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z dobrego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą osobą.

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, by móc przedstawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony jest w grupie policyjnej, gdzie będzie miał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje postawiona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, jest to nie udana próba.

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w spokoju idzie na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu wtedy przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W zbliżonym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez ostatnich ludzi Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na zatrudnienie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W aktualnym punkcie, kończy się pierwsza połowę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w których sączy się kilka tematów na raz, więc warto oglądać film w przygotowaniu, aby pojąć o co w nim pracuje.

Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments