KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ostatni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w zawodach „Battle of the Castle” organizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams stawiała się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w pozostałej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała swoje grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody wyrażały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z danych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to ruch (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na początku zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszelki z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to dowód siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do końca przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy z nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w rezultacie jednym punktem wywalczyła miejsce na podium oraz istniały wtedy dla niej ważne tego rodzaju zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki dobremu finałowi dał sobie powodzenie w własnej kategorii. Bezkonkurencyjny w niniejszych zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Kilku do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments