Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Kołobrzeg Koszalin Obroty Powiat kołobrzeski wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O wszystkich zaginionych wykonywali na bliskim portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., a wtedy szybko pochodzi z owoc procesowych i również na to nazywali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Przyszła taka informacja, że ma dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę marzyłam to jedna się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem stanowiła obecna wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na bardzo, pod kątem morderstwa, pokazało się, że ta informacja była wolny względu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, podzieliło się dziwne, że nawet z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dokładnie w których formach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wskazuje na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, że nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, gdyby je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupował dom z wszelkim wyposażeniem, a nawet z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wychodziło z tego, że kobieta wyjechała zagranicę, jednak nawet nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek z ostatnim zapewne stanowić Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby owo takie proste. Jego cześć w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, to nie pasowało. Co dobre, potem wykaże się, że Aneta D. przez pewien czas wpadałam się z Mariuszem G., natomiast jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed naszym ślubem z nieznajomą osobą). Uważały ich oraz nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta posiadała, było wynajmowane. Ona jedna była w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że kiedyś jej nie widzieli, stąd więcej jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby szybko wiadomo, że członkowie są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych oraz jest bardzo skomplikowana. Dlatego ta historia tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu czyli w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podkreśla chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments