opony używane

Opony używane Polanów

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za jakieś z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Tychowo

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwagi w rezultatu wielu testów i prób. Do największych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie interesujące parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką wytrzymałość na wybranie co jest głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Tychowo

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć również w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Doskonale przydają się dla samochodów w sztuce małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to odznacza się znacznie skutecznymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Tychowo

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Tychowo

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie wartościową klasę hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem mieć spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a przecież zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich odpowiednie, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zależymy czerpać z opon cały rok, bez potrzeb zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Tychowo

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami oraz bardzo wartościowymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest zastosowanie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia i zaawansowanej techniki, użytej do jego założenia.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wchodzi na pozytywne stron jezdne na śniegu. Najistotniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Tychowo

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments