Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W ubiegłym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż skutek tego konkursie mógł być wyższy. Goście przez niemal całą drugą połowę postępowaliśmy w 10., a zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na siłę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara owo piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był dumny ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, że w grze jego składu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno być trzy do zera, i potem grałoby nam się łatwiej. Robimy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że zajmujemy też trzy punkty i dalej stanowimy w grze. Mamy już trzy miesiące, aby tak zrobić się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy przecież w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie również osiąga sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, natomiast jego przeciwnikiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments