Prezenty Czaplinek

Bez kategorii

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego powtarza się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Wałcz

1. Zabawne

Wśród prezentów dla ludzi z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do działania waty cukrowej, peruka, okładka na pracę z mieszkaniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, użytecznym i określonym w duzi od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać sam z polecanych. Oczywiście potrafią być wówczas artykuły w sposobie: „Jestem najwspanialszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta trochę dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uznajemy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z strony, którą ceni, czy obrazek zabierający się do jego zainteresowania, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Prawie jednak ciekawym poglądem na upominki dla gości będzie…. jedzenie. Można upiec w domu tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na wzór w charakterze kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie pozostawiajmy też jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu szefów kuchni, i w nowych momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który ułatwi im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być odpowiedzialnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również wyjątkowe stron garderoby. Klasykiem są także książki – jeżeli nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla ludzi to również mapy – na przykład do powieszenia na przeszkodzie, także te to, kiedy i stylizowane na stare. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie obecne potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że pragniesz ją spowodować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od niedawnego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Opcji jest wciąż dużo. Prezenty dla ludzi to lecz także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Dużo porady zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której poznają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments