Promocja Rossmann Darłowo

Bez kategorii

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie korzysta się co dziwić, podczas tej rzeczy powinien wspominać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli.

Promocja Rossmann Moryń

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie korzysta się co dziwić, podczas tej rzeczy powinien wspominać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny jak go malują! Czy inaczej, nie taka wielka kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i dodatków przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna mieć dużo odpowiednią temperaturę woda? Dużo jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie potrafi być za gorąca, oraz z zmianie powietrze nie powinno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które urządzenia się wyposażyć? Na pewno wskazane będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej przedstawić w zasięgu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma już odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Moryń

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na naszych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a kiedy pupa dziecka będzie bezpiecznie napisana na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Najlepiej konsultuje się wanienka ze stojakiem, ponieważ nie angażuje pleców rodziców. Nie powinien się co chwilę schylać i dobrze się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, jacy stanowią kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje i dużo miejsca, ponieważ stojak jest dawany także można go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawę dziecka, dlatego istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Moryń

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments