SAMOCHÓD

Ubezpieczenie OC AC Kołobrzeg

Pod dobrze znanym nam określeniem ubezpieczenia kryje się ochrona osoby ubezpieczonej. Obecnie na rynku mamy dostęp do szerokiej gamy ubezpieczeń prywatnych a firmy starają się o zapewnienie jak najbardziej korzystnych ofert w celu przyciągnięcia nowych klientów zapominając tym samym o tych, którzy już są klientami. My doceniamy twój wybór i dbamy o obecnych jak i przyszłych klientów naszej firmy. Ubezpieczeniem nazywamy obowiązek świadczenia przez ubezpieczyciela na rzecz osoby ubezpieczonej i osób do tego ubezpieczenia uprawnionych w takim zakresie jakie zostało ujęte w umowie między ubezpieczającym a ubezpieczonym.

 
 

W razie powstania wypadku, kolizji, choroby lub innych zdarzeń ujętych w umowie polisy klient ma prawo do otrzymania należytej pomocy, zapewnienia leczenia w przypadku ubezpieczenia na życie oraz wypłaty określonej sumy pieniężnej czyli tak zwanego odszkodowania przez ubezpieczyciela podejmującego ryzyko takich zdarzeń podpisując umowę z każdym konsumentem. Produkty, które są zapewniane przez firmy ubezpieczeniowe to coraz bardziej rozbudowane polisy, które za opłatą dają gwarancję pomocy finansowej w razie zaistnienia takiej potrzeby oraz wypłatę odszkodowania w wyniku powstania szkody na mieniu osoby ubezpieczonej lub doznania uszczerbku na zdrowiu a nawet śmierci.

Wypłata pieniędzy najczęściej dzieciom klienta następuje w bardzo już popularnym ubezpieczeniu na życie, które ma wypłacić rekompensatę ubezpieczonemu np. za złamanie ręki czy utratę słuchu lub zapewnić świadczenie w określonej kwocie dzieciom na wypadek kiedy nas zabraknie. Zapewne wielu z was zastanawia się czy w takiej sytuacji kiedy zgłaszamy powstałe zdarzenie do firmy ubezpieczeniowej należy mieć ze sobą także umowę.

Odpowiadamy na każde pytania nie pozwalając Państwu na uczucie niedosytu istotnych informacji. Jeśli takie zdarzenie miało miejsce absolutnie nie musisz mieć przy sobie umowy swojej polisy. Teraz wszystko sprawdzamy komputerowo nie stwarzając dodatkowych problemów naszym klientom. Wyznajemy proste zasady i nie wymagamy posiadania żadnych umów w tak stresującej dla Państwa sytuacji jak wypadek, ciężka choroba czy inne niepokojące nas zdarzenie.

Działamy odpowiedzialnie dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów dlatego z chęcią podpowiadamy na co warto zwracać uwagę przed podpisaniem umowy ubezpieczenia. Z pewnością najważniejszą kwestią jest przede wszystkim samo przeczytanie takiej umowy jeszcze przed złożeniem na niej podpisu.

Zwróćmy uwagę na zakres świadczeń i dokładnie przeczytajmy jakie są warunki dostępu do nich czy aby na pewno opłata za polisę uprawnia klienta do dobrowolnego korzystania z całego jej zakresu. Nie bójmy się pytać bo to ostatni moment kiedy możemy dostać odpowiedź zanim weźmiemy długopis do ręki. Jeśli cokolwiek jest dla Państwa nie jasne nie zastanawiajcie się sami nad znaczeniem danego punktu w umowie bo jedyne co wystarczy zrobić to zapytać nasi konsultanci chętnie podejmują rozmowy i czekają na kontakt od Państwa.

Kolejną interesującą informacją jest minimalny okres trwania polisy zanim dojdzie do wypłaty określonej kwoty. Jest to bardzo ważny zapis a tak zwany okres karencji obowiązywania umowy jest nagminnie stosowany w ubezpieczeniach na życie z rozszerzeniem świadczenia z tytułu urodzenia dziecka. Oznacza, to, że przyszli rodzice chcący otrzymać dodatkowe pieniądze od ubezpieczyciela z tytułu urodzenia się dziecka muszą opłacić minimum 12 składek. Jeszcze kilka lat temu wymagane było 10 miesięcy umowy a wcześniej tylko pół roku jednak z powodu nieopłacalności takiego działania dla firm ubezpieczeniowych obecnie jest wymagany dłuższy okres.

0 0 votes
Daj ocenę