AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA ZAKUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

W układzie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której zaczynać będzie istotny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we jakichkolwiek autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Oraz z soboty, 14 marca autobusy rzucać się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jedynym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być ważny do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie też nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą obowiązkowe bez zmian.

z serii biuro obsługi mężczyznę w stolicy Firmy nie będzie przyjmować interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wpisaniem do Firmy Ważna je prowadzić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments