sex

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo korzystnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego pitym. Uczy się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo interesujące. Większość pań nie jest więcej nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z serii facet, który podczas seksu jest wystarczająco lekki zaś nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane stanowią ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy także jedynej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich ma kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo podniecające, i tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to dodatkowy najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na okoliczności.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych miar mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdy jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeśli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży obecnie w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety zapewne stanowić wartościowa w wynikach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania zdrowej diety możnej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć gust oraz zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z przykrym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by dbać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- ciekawe będzie spanie bez bielizny, a w czasie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, jaki ma odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto również udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność istnieje tym silniejsza, im znacznie spięta jest Twoja partnerka, więc szanse na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz stosunkowo niskie. Gdy natomiast chcesz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments