UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w trybu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak spośród nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w liczbie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał dodatkowo cel w wartości do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezmiernie zadowolony z ostatnich chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie dopiero na zawodach lecz jeszcze na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam możliwość że inne lata współpracy przyniosą coraz wyższe sukcesy nie dopiero na scenach kraju a i i na końcach Europy lub i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najszybszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments