Jaki zestaw do liftingu rzęs?

Zabieg liftingu rzęs Małogoszcz

Bez kategorii

Estetyczne i uwodzicielskie spojrzenie w ogromnej wadze buduje się na rzęsach, które doskonale podkreślają spojrzenie i układ oka. Dobrze dobrane i wypielęgnowane rzęsy mogą stanowić oczywistą ozdobą wszystkiej kobiety. Obecnie bardzo rozpowszechnione są salony dedykowane właśnie pielęgnacji i stylizacji rzęs, w jakich przewija się tłumy kobiet w badaniu dobrych usług. A o ile zabiegu przedłużania rzęs nie wykonamy sam w zakładzie, tak np. lifting szybko jako najbardziej. Jaki zestaw do ostatniego zabiegu będzie najdoskonalszy, także na czym zawierać się najbardziej?

Zabieg liftingu rzęs Pińczów

 

Profesjonalizm i jakość podstawą

Zabieg liftingu rzęs liczy na ich dużym podkręceniu i wysłaniu im pełniejszego, ciemnego koloru. Dzięki temu poranny makijaż może odnosić się do minimum, a kobieta po zabiegu cieszy się naturalnie podkreślonym spojrzeniem, co zdecydowanie dodaje wdzięku i upiększa. Taki zabieg wykonuje najczęściej kosmetyczka w salonie, przecież stanowi owo na tyle proste że przy użyciu odpowiednich kosmetyków sam możemy zrobić taki zabieg w zakładzie. Do ostatniego niezbędne nam będą świadome pielęgnacje i produkty, których właściwość jest pierwsza by wynik był właściwy i płacił się długo. Jak wygląda sama procedura wykonania?

 

Zabieg liftingu rzęs Pińczów

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Pierwszym etapem jest odpowiedzialne oczyszczenie rzęs i powiek z brudu i resztek makijażu przy zastosowaniu specjalistycznego toniku. Kiedy skóra i rzęsy wyschną, należy umieścić płatki samoprzylepne pod dolną powiekę a na wierzch górnej. Następnie aplikujemy cienką warstwę kleju na powiekę wzdłuż linii rzęs, i aplikatorem „przyklejamy” rzęsy do płatka na bliskiej powiece. Kiedy już wszystkie rzęsy są przyklejone do płatka, wówczas okrywamy rzęsy specjalną folią, i przekazujemy na około 5 minut. Po tym zmywamy specjalnym preparatem dodanym do montażu cały klej na powiece, odklejamy płatki z spodniej i górnej powieki, i przeczesujemy rzęsy. Przestrzeganie instrukcji obsługi na opakowaniach a i ulotki dodanej do montażu znacznie ograniczy i usprawni cały przebieg zabiegu.

 

Zabieg liftingu rzęs Pińczów

Jak wybrać idealny zestaw?

Na rynku mamy bezpośrednich mnóstwo zestawów do profesjonalnego zabiegu liftingu rzęs, jednak wytyczne którymi warto się kierować przy zakupie to przede wszystkim wartość i profesjonalizm znanej firmy kosmetyków. Że zajmują one certyfikat jakości a też zalecane są przez profesjonalne kosmetyczki, więc jesteśmy poważną pewność że produkty spełnią nasze wymagania, a przede wszystkim będą bezpieczne przy domowej aplikacji i przeprowadzaniu zabiegu.

Zabiegi dotyczące strefy oczu są bardzo poważne, jeżeli wyraża się do nich bez odpowiedniej staranności, więc warto zadbać by materiały były kiedy najbardziej zawodowe i pewne, a przede wszystkim możliwie neutralne i niepodrażniające oczu.

 

Zabieg liftingu rzęs Pińczów

W Internecie można już i łatwo porównać najefektywniejsze i interesujące propozycje pełnych zestawów, w jakich wybierają się wszystkie niezbędne do zrealizowania zabiegu kosmetyki i środki. Koszt profesjonalnego zestawu to kurs około kilkuset złotych, jednak wystarczy on na nawet kilkanaście aplikacji, więc stanowi to dużo korzystna opcja.

Zabieg liftingu rzęs Pińczów

Artykuł powstał przy zgodzie Jaki zestaw do liftingu rzęs?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments