ŻYCIE

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE KOŁOBRZEG

Na ogólnodostępnym rynku ubezpieczeń na życie mamy możliwość dokonania wyboru, które z nich interesują nas najbardziej. Niewątpliwie ubezpieczenie na życie jest polisą zapewniającą ochronę wielowymiarową.
Dlaczego? Być może są osoby, które błędnie myślą, że polisa na życie to jedna ta sama oferta tańsza lub droższa w zależności od wyboru ubezpieczyciela. Nic bardziej mylnego. W zakres ubezpieczeń na życie wchodzi ogromna ilość świadczeń dlatego takie polisy podzielono na różne kategorie. Konsument ma do wyboru niezliczoną ilość wyboru np. może od razu stwierdzić, że chce się ubezpieczyć na kwotę 100000 zł lub podać inną.

 

Takie świadczenie jest dla konsumenta zapewnieniem wypłaty świadczenia jeśli ulegnie wypadkowi lub tego, że ubezpieczyciel pokryje jego koszty leczenia w wybranych krajach za granicą. Jest to także alternatywa dla niespłaconych kredytów, niezdolności do pracy lub zapewnienie ochrony finansowej dla dzieci na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jest to jedynie jeden wariant polisy. Ubezpieczenia mogą być z określeniem jakieś terminu, który jest zapisany w umowie lub tak zwane bezterminowe przypisane dla klienta dożywotnio.

Mamy możliwość zapewnienia ofert, które gwarantują wypłatę określonej sumy po zakończeniu trwania umowy a także polisy zapewniające dożywotnią rentę, bezpłatne badania medyczne w połączeniu ze standardowym ubezpieczeniem na życie. Wspólnie z naszym partnerem Miniratka.pl dajemy Państwu dostęp do niesamowicie atrakcyjnych ubezpieczeń na życie jakich nie ma nigdzie indziej. Łączymy ubezpieczenie na życie z ochroną zdrowia zapewniając przy tym bezpieczeństwo finansów jak ochrona dochodu, gwarantowana renta a nawet poszerzamy pakiet o możliwość dodatkowego oszczędzania. Jesteśmy profesjonalni i działamy odpowiedzialnie dbając o jakość naszych usług jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w dogodnej formie kontaktu.

Już teraz nasi klienci nie muszą się o nic martwić ani nigdzie chodzić, zupełnie wystarczy, że usiądziesz na wygodnej kanapie a nawet w piżamie przed telewizorem i skontaktujesz się z nami i już nic nie musisz robić. Posiadamy wygodne dla klienta rozwiązania i tanie jak barszcz polisy w szalenie atrakcyjnych cenach.

Do niczego Cię nie będziemy namawiać niczym przedstawiciele handlowi chcący jak najszybciej sprzedać swój produkt. Nie jesteśmy nimi. Jesteśmy po to żeby Ci pomóc a ty nie musisz niczego podpisywać ale jesteśmy pewni, że jeśli pokażemy Ci jak bardzo jesteśmy konkurencyjni na rynku ubezpieczeń to nie będziesz chciał nas opuścić. Sprawdź nas.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments